Základní škola a Praktická škola,
Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská 485
 

V pondělí po prázdninách nás čekala velká práce. Měli jsme projektový den s názvem Podzimní tvoření. Naším úkolem bylo vytvořit výzdobu, která bude zdobit naší školu až do příchodu zimy. Na pěti stanovištích jsme vyrobili dřevěné panáčky, které jsme posadili na okno. Vydlabali jsme dýně a krásně je vyzdobili, na okna jsme naaranžovali truhlíky. Na podzim se potřebujeme hlavně zahřát, proto jsme si upekli pečený čaj, který naší školu krásně provoněl. A protože máme letošní celoroční hru na téma Kolowrátek a tradice, nakrájeli a postupně jsme usušili tradiční podzimní pochoutku křížaly z jablek a hrušek.

files/Podzimní tvoření 2023/VID-20231030-WA0023.mp4
 

Aktuality - Přehled novinek ze školy

Aktuality - Přehled novinek ze školy